Skip to main content Skip to search

 

Od początku swojej działalności priorytetem naszego biura rachunkowego było świadczenie rzetelnych i profesjonalnych usług obejmujących szeroko rozumianą księgowość przedsiębiorstw. To dzięki doświadczeniu i kompleksowej wiedzy nasze biuro rachunkowe zdobywamy zaufanie naszych klientów. Świadczymy najwyższej jakości, zgodne z polskim prawem usługi księgowe. Nasz profesjonalizm potwierdzony jest licencją Ministerstwa Finansów.

Wciąż zmieniające się przepisy prawa podatkowego wymuszają na podatnikach pewne obowiązki, z drugiej zaś strony umożliwiają wykorzystanie przysługujących im przywilejów. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu oferujemy Państwu pełną obsługę w tym zakresie. Z uwagi na zobowiązania przedsiębiorców, pamiętając jednocześnie o minimalizacji kosztów działalności gospodarczej, świadczymy usług w pełnym zakresie rachunkowości.

Referencje

W kontaktach z biurem rachunkowym OAS Sp. z o.o. zawsze spotykam się z kompetencją, miłym traktowaniem i, co najważniejsze, z oferowaniem pełnej pomocy w jakichkolwiek problemach związanych z księgowością i podatkami. Nawet w sytuacjach, gdy potrzebne jest mi wsparcie w skomplikowanych sprawach (np. prowadzenie księgowości w dużych projektach unijnych) biuro rachunkowe OAS Sp. z o.o. służy pomocą i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają już uznaną pozycję na rynku.

Michał Wilczyński, CEO

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Rachunkowym „OAS”. Pracownicy i właścicielka firmy są zawsze chętni do pomocy — zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych. Fachowość, otwartość na klienta, przystępna cena… jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem! Polecam to biuro rachunkowe.

Mariusz Strojny, właściciel firmy

Powierzyłem tej firmie niemal wszystkie formalności podatkowo-ubezpieczeniowe. Udana współpraca spowodowała, że OAS Sp. z o.o. reprezentuje wszystkie podmioty, którymi kieruję lub jestem właścicielem. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe OAS Sp. z o.o.

Sebastian Starczewski, Prezes TEKPAL Sp. z.o.o.